2012/06/14

Czwarte urodziny bloga. Upominki wędrują do...Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Wam za wszystkie urodzinowe życzenia i ciepłe słowa. Wiele z nich zapadło mi w serce. Żałuję, że upominki są tylko dwa, chętnie rozlosowałabym ich dużo więcej.

A owe upominki wędrują…

Patelnia do:

Mania pisze...
Patrycjo, czytam Truflę regularnie od prawie trzech lat. Nigdy nie zostawiałam komentarzy, a urodziny to dobry moment, żeby to wreszcie zrobić. Pewnego dnia trafiłam na twojego bloga przez Liskę i już zostałam. Czekam na każdy kolejny wpis z niecierpliwością i lubię twoje przepisy i twoje analogowe zdjęcia. Bardzo lubię twoje opowieści o dziadkach i zawsze żałuję, że ja takich nie mam. Wypróbowałam wiele z twoich przepisów, a niektóre z nich (np. uwielbiana przez moją rodzinę i znajomych tarta owsiana z kajmakiem kuminowym) weszły na stałe do mojego repertuaru. Dziękuję ci za wszystkie inspiracje. pozdrawiam bardzo serdecznie
Mania
16:34

I książka do:

partycja.g pisze...
Witaj imienniczko! Gratuluję wytrwałości :) Ale przede wszystkim dziękuję za to, że jesteś i... nas karmisz (nie tylko ciała, ale i dusze) :) I oczywiście dziękuję za Twoje magiczne analogi, bez nich nie wyobrażam sobie życia, poważnie :D
10:49

Bardzo proszę o przesłanie danych adresowych do wysyłki na adres email, który znajduje się w profilu bloga.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
Patrycja

9 komentarzy:

Jo pisze...

Gratulacje dla Zwyciężczyń i wielu kolejnych lat owocnego blogowania :)

aqneru pisze...

gratulacje! też nigdy nie pisałam, ale tym razem się skuszę:) lubie tu wracać, zawsze! twoj blog zawiera magie obrazów i smakowitości, które wędrują dalej - od rodziny po koleżanki:) i zacne dzieło: Dzięń Czerwonej Szminki... może się skuszę następnym razem. Tym razem jakoś mi umknęło. Ściski z nie tak dalekiej krainy angielskiej :) i z miłą chęcią bym się kawy z Tobą napiła kawy i zjadła do tego jakąś wysmienitą trufle :)

Paula pisze...

Gratulacje :)

mari pisze...

Gratulacje

Mania pisze...

Patrycjo!
nie mogę uwierzyć, że wygrałam patelnię!!! kompletnie zapomniałam o konkursie, w życiu nic nie wygrałam a życzenia były spowodowane twoim świętem a nie konkursem. tym większe moje ogromne zaskoczenie! dziękuję bardzo.
i za krupnik który dziś jadłam po raz kolejny dzięki tobie.
mania

zakalcemegozycia pisze...

Uwielbiam nazwę Twojego bloga. Zawsze powtarzam ją sobie w myślach kilka razy bo bardzo pobudza wyobraźnię i kubki smakowe;).

co by tu zjeść? pisze...

Gratuluję ,szczególnie patelni:)

partycja.g pisze...

Ale miła niespodzianka z rana!!! Ba, przemiła! Musiałam oczy 3 razy przecierać z niedowierzania :D
Dziękuję!!! Na tę książkę dawno temu się napaliłam, ale zawsze coś.... Teraz mam właśny egzemplarz :D
P.S. Mam nadzieję, że będzie z Twoją dedykacją, obowiązkowo ;)

Dziękuję jeszcze raz!

devinette pisze...

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ... I wielu pięknych lat blogowania przed Tobą, bo ja dołączam teraz i mam zamiar długo się tym cieszyć :)