2013/10/30

Nie masz pomysłu na prezent?Upiecz chleb! 
To zawsze trafiony i mile widziany upominek.

(przepisy na chleby znajdziesz tutaj)


8 komentarzy:

Agnieszka pisze...

Ilekroć jestem komuś za coś bardzo wdzięczna, najlepszym "dziękuje" jest bochenek chleba:).

joanna typek pisze...

Pani Patrycjo< mam zapytanie troszkę poza tematem(pisałam mail ale widać przepadł gdzieś w sieci) Chciałam zapytać czy nie będzie mieć Pani zastrzeżeń jeśli Pani przepis na owsiankę zostanie wykorzystany w gazetce, do której właśnie przygotowuję. Jest to bezpłatna gazetka promująca zdrowy styl życia. Oczywiście w przepisie podam źródło i autora oraz podeślę egzemplarz jak się ukarze. Jakie jest Pani zdanie w tej sprawie?
Joanna

Phalange pisze...

Niestety problem "co na prezent" dla męża nadal nie rozwiązany. Chleby piekę regularnie, więc to już standard a nie prezent :)

Magda pisze...

taki chleb to rzeczywiście wspaniały pomysł na prezent :)

Seniorita pisze...

ja gdybym dostała taki prezent to byłabym wzruszona... i zadowolona z takiego smakołyku

Paweł Klu pisze...

W sumie wspaniały pomysł w dzisiejszych czasach domowy i PRAWDZIWY chleb to rzadkość, więc taki prezent można dopisać do prezentów luksusowych w pewnym sensie. Genialny pomysł! Z pewnością wykorzystam kiedyś ten pomysł :)
Pozdrawiam

Karolina pisze...

Już nie raz przekonałam się, że różnego rodzaju słodkości nie zawsze są dobrym pomysłem na prezent, bo nie każdy je słodycze.
Ale akurat chleb jest na tyle uniwersalny, że może być idealnie trafionym prezentem. :)

Tamara Połeć pisze...

A może drewniane borchy?: https://www.woodworld.pl/16-drewniane-brochy. Ostatnio drewniane przedmioty opanowują internetowe sklepy. Ciekawe co będzie następne. Drewniane czapki i plecak? xD